Księga przychodów i rozchodów

Podstawowa forma rozliczeń z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych. Najważniejsze są więc Twoje rozliczenia z urzędem skarbowym z tytułu podatku dochodowego. Czasami jednak może zdarzyć się, że chciałbyś od takiej ewidencji coś więcej niż tylko rozliczenia podatkowe. Na przykład trudno określić na podstawie takiej ewidencji rozliczenia z tytułu płatności z kontrahentami, czy też ustalić rentowności zapasów. Myślę jednak, że przy właściwiej organizacji pracy można na jej podstawie wyciągnąć coś więcej - i to możemy Tobie zaoferować.

Mimo uproszczeń księgi przychodów i rozchodów, chętnie dostosujemy dane do Twoich oczekiwań. Ponadto z racji tego, że rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych dotyczą także innych Twoich dochodów, nie tylko z działalności gospodarczej - w cenie prowadzenia księgi możemy zaoferować Tobie nadzór nad całym Twoim rozliczeniem podatkowym, jak również Twojej rodziny.

A ile wynosi ta cena? Cena ta uzależniona jest od ilości dokumentów twojej firmy i ustalana jest w drodze indywidualnych negocjacji i kształtuje się od 100 zł/m-c w wzwyż.