Strona główna

Prowadzisz działalność gospodarczą. Może prowadzisz ją samodzielnie, a może działasz w spółce. Produkujesz, handlujesz, świadczysz komuś usługi. Może Twoja firma to tylko Ty, albo też zatrudniasz masę ludzi. Może Twój biznes jest mikro, lub też działasz na skalę makro. Nie wiem, nie znam (jeszcze) Cię, ale wiem, że zdobywasz w trudzie pieniądze. Nie ma łatwego biznesu, a ty angażujesz się ponad miarę. Za to Cię szanuję, niezależnie jaką działalność prowadzisz. Ja też założyłem działalność gospodarczą - i wiem jak to jest.

Często Twoja działalność przebiega w otoczeniu zmieniających się (czasami aż nadto skomplikowanych) przepisów prawa, a ty musisz ją chronić. Poza tym Twój biznes wymaga rzetelnej informacji księgowej wtedy gdy musisz rozliczyć się z urzędem skarbowym, czy też z ZUS. A może chcesz strać się o dotacje, czy też kredyt? Dokumenty, papiery, faktury, umowy, deklaracje, ewidencje... - zabiera Ci to za dużo czasu ? albo też praca osób, które w tej chwili zajmują się księgowością Twojej firmy nie przynosi Ci zadowolenia?

Chyba warto się nad tym zastanowić. Jak wspomniałem nie znam Twojej działalności, ale może dzięki temu, że ty zwrócisz uwagę na to czym ja się zajmuję - odnajdziesz coś dla siebie. Myślę, że mógłbym w jakiś sposób Tobie pomoc. Moim celem jest abyś był spokojny o Twój biznes, jeżeli chodzi o urząd skarbowy, ZUS, czy też bank, albo instytucje które udzielą Ci dotacji. Dlatego też zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mojej działalności, a później będzie mi miło poznać Twoją.

FINMAR Usługi Księgowe
Mariusz Brünn